Pozostałe artykuły

W tej kategorii znajdą Państwo pozostałe produkty, takie jak między innymi temblaki, różne przedmioty do ćwiczeń, czy codziennego użytku, a także akcesoria do oferowanych przez nas sprzętów.

Wyświetlanie 1–12 z 22 wyników

Szeroki wybór akcesoriów medycznych, przedmiotów do ćwiczeń i codziennego użytku.

Jeśli nie znaleźli Państwo szukanego produktu w żadnej z kategorii być może znajdziecie go tutaj. W kategorii „Pozostałe artykuły” znajdują się między innymi przeróżne akcesoria przydatne przy ćwiczeniach, czy rehabilitacji, ale również przedmioty codziennego użytku jak na przykład antypoślizgowe maty łazienkowe czy termofory.

Tylko produkty najwyższej jakości

Sklep Marmedica oferuje Państwu wyłącznie produkty wysokiej jakości, od renomowanych, sprawdzonych producentów, co daje Państwu gwarancję niezawodnego użytkowania przez długi czas.

Tanie termofory, maty antypoślizgowe i nie tylko

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi obszerny wybór różnego rodzaju termoforów i mat antypoślizgowych w przystępnych cenach. Bez znaczenia czego Państwo szukają, oferowane przez nasz sklep produkty zawsze mają korzystny stosunek jakości do ceny.

Refundacja akcesoriów medycznych

Jeśli posiadają Państwo prawo do refundacji NFZ, w naszym sklepie mogą Państwo skorzystać z takiej zniżki.

Odbiór osobisty we Wrocławiu – Maksymiliana Jackowskiego 57M

Jeśli zależy Państwu na czasie, oferujemy możliwość odbioru osobistego uprzednio zamówionych produktów w naszym sklepie stacjonarnym. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00. Zapraszamy po odbiór zamówień internetowych.