Materace

Bardzo wiele osób bagatelizuje wybór odpowiedniego materaca do łóżka osoby obłożenie chorej, czy takiego potrzebnego w procesie rehabilitacji, tymczasem właściwie dobrany materac potrafi znacznie przyspieszyć powrót do pełnej sprawności, a w przypadku osób z trwale ograniczoną sprawnością ruchową potrafi zapewnić znacznie większy komfort wypoczynku. W naszym sklepie znajdziecie Państwo materace odpowiednie do wszystkich typów schorzeń.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Duży wybór materacy

Sklep Marmedica oferuje Państwu zarówno materace na łóżka, jak i rehabilitacyjne. Posiadamy także w ofercie materace przeciwodleżynowe, niezbędne dla osób ze znacznie ograniczoną sprawnością ruchową, i dla osób obłożnie chorych.

Materace najwyższej jakości od sprawdzonych producentów

W naszym sklepie oferujemy tylko sprawdzone produkty wysokiej jakości, z nami mają Państwo pewność, że zakupiony materac zapewni komfort i zachowa odpowiednie właściwości przez długi czas.

Tanie materace do łóżek, materace rehabilitacyjne, i przeciwodleżynowe

U nas znajdą Państwo materace w konkurencyjnych cenach, zawsze oferujemy korzystny stosunek ceny do jakości. W naszym sklepie z pewnością znajdą Państwo materac w odpowiedniej cenie.

Materace z refundacją NFZ

Jeśli posiadają Państwo prawo do odpowiedniej zniżki sklep Marmedica oferuje Państwu możliwość zakupu materacy ze zniżką korzystając z refundacji NFZ

Odbiór osobisty na terenie Wrocławia

Umożliwiamy Państwu odbiór wcześniej zamówionego materaca w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu.