Opaski elastyczne na stawy

Opaski elastyczne to produkt wspomagający, i przyspieszający rehabilitację. Odpowiednio dobrana opaska elastyczna, zapewni Państwu odpowiedni komfort, i wspomoże leczenie. Dzięki bogatym opisom produktów z pewnością znajdą Państwo właściwy produkt, odpowiedni do występującego schorzenia.

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

Szeroki wybór opasek elastycznych na stawy w różnych rozmiarach

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór opasek elastycznych, zarówno na kończyny dolne jak górne. Dzięki rozbudowanym opisom produktów z pewnością dobiorą Państwo właściwy rozmiar. W przypadku problemów z doborem opaski elastycznej, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą dobrać odpowiedni rozmiar, i rodzaj opaski.

Opaski elastyczne najwyższej jakości

W sklepie medycznym Marmedica znajdą Państwo opaski elastyczne renomowanych firm, które zapewnią Państwu nie tylko wysoką trwałość, ale też odpowiedni komfort użytkowania.

Tanie opaski elastyczne na stawy

Sklep Marmedica zawsze oferuje Państwu produkty w dobrych cenach, a stosunek ceny do jakości zawsze jest korzystny.

Refundacja NFZ na opaski elastyczne na stawy

Mają Państwo możliwość zakupu opaski elastycznej z refundacją NFZ? Nasz sklep uwzględnia taką zniżkę dzięki czemu zapłacicie Państwo niższą cenę niż w przypadku zakupu w standardowej cenie.

Odbiór osobisty – Wrocław

Zależy Ci na czasie i potrzebujesz opaski elastycznej już teraz? Nasz sklep umożliwia Państwu odebranie zakupionych produktów w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się przy ulicy Maksymiliana Jackowskiego 57M(Biskupin) we Wrocławiu.