Staw kolanowy

Ortezy stawu kolanowego

Orteza kolana to aparat ortopedyczny bardzo ważny w procesie rehabilitacji. Wybór odpowiedniej ortezy powinien być zawsze skonsultowany z lekarzem, żeby mieć pewność, że zastosowana orteza na kolano zapewnia właściwą ochronę, i dostosowana jest do konkretnego typu urazu.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

Szeroki wybór Ortez kolana

Szukasz ortezy stawu kolanowego lub stabilizatora, który pomoże Ci w rehabilitacji, i powrocie do zdrowia? W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór najwyższej jakości ortez i stabilizatorów stawu kolanowego: sztywnych, półsztywnych i miękkich. Posiadamy stabilizatory przystosowane do wszystkich typów urazów. Oferujemy modele uniwersalne oraz rozmiarowe, wyprofilowane pod konkretną nogę lub obustronne.

Wysokiej jakości ortezy kolana

W naszym sklepie znajdą Państwo tylko produkty najwyższej jakości, by mieli Państwo pewność że ortezy będą służyć niezawodnie przez cały proces rehabilitacji.

Tanie ortezy stawu kolanowego

W naszym sklepie znajdą Państwo ortezy kolanowe w różnych przedziałach cenowych, tak by byli Państwo w stanie znaleźć ortezę której cena zmieści się w przeznaczonym na to budżecie. W naszym sklepie mamy najlepsze ceny w stosunku do jakości. Ceny wysokiej jakości ortezy zaczynają się już od 700zł.

Refundacja ortezy kolana Wrocław

Jeżeli posiadasz prawo do refundacji, w naszym sklepie zrealizujemy każde zamówienie z refundacją NFZ. Dzięki temu zapłacisz znacznie mniej niż gdybyś miał kupować ortezę w pełnej cenie.

Możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie we Wrocławiu

Oferujemy Państwu możliwość odebrania wcześniej zamówionej ortezy stawu kolanowego w naszym sklepie stacjonarnym.