Staw skokowy

Ortezy stawu skokowego

Orteza stawu skokowego pełni bardzo ważną rolę w procesie rehabilitacji. Odpowiedni dobór ortezy wymaga konsultacji z lekarzem by mieć pewność że orteza będzie przystosowana do odpowiedniego typu urazu, i zapewni potrzebną ochronę.

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Ortezy stawu skokowego w niskiej cenie

Oferujemy Państwu ortezy stawu skokowego w przystępnych cenach, by mogli Państwo dobrać ortezę w cenie odpowiednie do przeznaczonego na ten cel przez Państwa budżetu. U nas zawsze znajdziecie korzystny stosunek ceny do jakości oferowanych produktów.

Ortezy stawu skokowego – wysoka jakość

Sklep Marmedica proponuje zawsze Państwu produkty wysokiej jakości, od renomowanych producentów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność że zakupione produkty będą służyły niezawodnie do końca procesu rehabilitacji.

Duży wybór Ortez stawu skokowego

Potrzebujesz ortezy stawu skokowego, który wspomoże Twój proces rehabilitacji, i przyspieszy powrót do zdrowia? Sklep Marmedica oferuje Państwu duży wybór dobrej jakości ortez przystosowanych do każdego typu urazu.

Refundacja ortezy stawu skokowego

Realizujemy zamówienia z refundacją NFZ, jeśli posiadają Państwo prawo do takiej refundacji. W ten sposób zapłacą Państwo niższą cenę niż w przypadku zakupu ortezy bez refundacji.

Odbiór osobisty w naszym sklepie – Wrocław

Mogą Państwo odebrać zamówione produkty w naszym sklepie stacjonarnym, dzięki czemu nie będziecie musieli Państwo czekać na kuriera, i odbierzecie Państwo produkt w dogodnej dla siebie godzinie. Zapraszamy po odbiór zamówień od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 do naszego sklepu przy ulicy ul. Maksymiliana Jackowskiego 57M, we Wrocławiu.