Pasy, Gorsety, Kołnierze

Pasy ortopedyczne i gorsety

Pasy ortopedyczne i gorsety odgrywają znaczącą rolę w leczeniu urazów kręgosłupa. Często są kluczowe w rehabilitacji, a dzięki nim pacjent znacznie szybciej odzyskuje pełną sprawność. Odpowiednio dobrane pasy ortopedyczne i gorsety nie tylko wspomogą szybkie i skuteczne leczenie, ale również zapewnią wysoki komfort i wygodę użytkowania.

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników

Kołnierze ortopedyczne

Kołnierze ortopedyczne na szyję są często niezbędne przy leczeniu urazów odcinka szyjnego kręgosłupa. Dzięki odpowiedniemu kołnierzowi, dobranemu po konsultacji ze specjalistą, leczenie przebiegnie znacznie szybciej, a dobrze dobrany kołnierz zapewni również odpowiedni komfort i wygodę.

Duży wybór pasów, gorsetów i kołnierzy

Dzięki bogatej ofercie pasów, gorsetów i kołnierzy w naszym sklepie ortopedycznym bez problemu znajdą Państwo odpowiedni produkt dla siebie.

Pasy, gorsety i kołnierze najwyższej jakości

U nas znajdziecie Państwo produkty najwyższe jakości. Pasy, gorsety czy kołnierze dobrej jakości nie tylko zagwarantują szybkie leczenie, ale też zapewnią odpowiedni komfort i trwałość. Nasze produkty bez wątpienia spełnią Państwa oczekiwania .

Tanie pasy, gorsety, kołnierze

W naszym sklepie posiadamy pasy, gorsety, kołnierze w różnych przedziałach cenowych. Z pewnością znajdziecie Państwo produkt odpowiedniej jakości w dobrej cenie.

Refundacja NFZ na pasy, gorsety i kołnierze

U nas mogą państwo zakupić pasy, gorsety i kołnierze z refundacją NFZ, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze, gdyż zapłacą Państwo niższą cenę niż w przypadku zakupu produktu bez refundacji.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

Potrzebujesz gorsetu, pasa lub kołnierza ortopedycznego jak najszybciej i nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką. Dla Państwa oferujemy możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym.