Preparaty

Sklep medyczny Marmedica oferuje Państwu szeroki wybór różnych preparatów medycznych. W naszej ofercie zajdziecie Państwo między innymi plastry, kremy, i preparaty myjące. Oferujemy szeroki wybór preparatów medycznych odpowiednich do różnych typów schorzeń czy urazów, jak również bogatą ofertę plastrów przeciwbólowych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Szeroki wybór preparatów medycznych

Szukasz plastrów przeciwbólowych, lub kremu, a może maści? W naszym sklepie znajdziecie Państwo duży wybór wszelkiego rodzaju maści, nie tylko przeciwbólowych, ale również np. dermokosmetyki w formie maści. Sprawdź nasza bogatą ofertę, i znajdź odpowiedni produkt dla siebie.

Najwyższej jakości preparaty medyczne

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzone produkty wysokiej jakości. Oferujemy tylko preparaty od renomowanych producentów, by mieli Państwo pewność że zakupiony produkt spełni oczekiwania.

Tanie preparaty

W naszym sklepie znajdziecie Państwo preparaty medyczne w rożnych przedziałach cenowych, dzięki czemu z pewnością uda się wybrać produkt w założonym przez siebie budżecie, zawsze z korzystnym stosunku ceny do jakości.

Refundacja preparatów medycznych

Jeśli posiadają Państwo prawo do refundacji NFZ  w naszym sklepie będą mogli Państwo skorzystać z takiej refundacji, dzięki czemu zapłacą Państwo za ten sam produkt niższa cenę.

Możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie we Wrocławiu

Jeśli nie chcą Państwo czekać na przesyłkę i chcą Państwo odebrać zamówione preparaty medyczne jak najszybciej, sklep medyczny Marmedica oferuje Państwu możliwość odbioru osobistego. Po odbiór zamówień zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00 do naszego sklepu stacjonarnego przy ulicy ul. Maksymiliana Jackowskiego 57M we Wrocławiu.