Wózki inwalidzkie

Wózek inwalidzki to sprzęt umożliwiający poruszanie się osobom niepełnosprawnym. Może też być niezbędny w procesie rehabilitacji po urazie. Wybór odpowiedniego wózka ma duże znaczenie w kwestii szybkiego odzyskania samodzielności.

 

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Szeroki wybór wózków inwalidzkich

Szukasz odpowiedniego wózka inwalidzkiego dla siebie lub bliskiej osoby? W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór wózków inwalidzkich najwyższej jakości, zarówno stalowych jak i aluminiowych. W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo odpowiedni model, który spełni Państwa oczekiwania.

Tylko sprzęt najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdą Państwo tylko produkty wysokiej jakości, od renomowanych producentów, by mieli Państwo pewność że wózek będzie służyć niezawodnie przez wiele lat, bez potrzeby jego naprawy czy wymiany.

Tanie wózki inwalidzkie

W naszym sklepie znajdziecie Państwo wózki inwalidzkie w każdym przedziale cenowym, tak by mogli Państwo znaleźć wózek w cenie która zmieści się w przeznaczonym na ten cel budżecie. Nasz sklep oferuje najlepsze ceny w stosunku do jakości sprzedawanych wózków.

Refundacja wózka inwalidzkiego Wrocław

W przypadku gdy posiadają Państwo prawo do refundacji, w naszym sklepie zrealizujemy dla Państwa zamówienie z refundacją NFZ. Dzięki temu zapłacą Państwo znacznie mniej niż w przypadku kupna wózka inwalidzkiego w jego pełnej cenie.

Możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie we Wrocławiu

Jeśli pilnie potrzebują Państwo wózka inwalidzkiego, i nie chcą Państwo czekać na kuriera, posiadamy możliwość odebrania wcześniej zamówionego produktu w naszym sklepie. Zapraszamy po odbiór zamówień od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00 przy ulicy ul. Maksymiliana Jackowskiego 57M we Wrocławiu.