Wózki aluminiowe

Odpowiednio dobrany wózek inwalidzki,zapewni odpowiedni komfort nie tylko osobie korzystającej z takiego wózka, ale i również opiekunowi. Wózki wykonane z aluminium i stopów lekkich z pewnością będą łatwiejsze w przenoszeniu czy obsłudze ze względu na ich niską wagę. Sprawdź naszą ofertę inwalidzkich wózków aluminiowych w różnych przedziałach cenowych.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

Duży wybór aluminiowych wózków inwalidzkich

Jeśli poszukują Państwo aluminiowego wózka inwalidzkiego, znajdują się Państwo w odpowiednim miejscu. Sklep Marmedica oferuje Państwu szeroki wybór różnych aluminiowych wózków inwalidzkich zarówno tych standardowych, jak i specjalistycznych. W naszej ofercie na pewno znajdą Państwo odpowiedni model, który spełni pokładane w nim oczekiwania.

Najwyższej jakości wózki aluminiowe

Wszystkie oferowane u nas wózki to produkty bardzo wysokiej jakości, zawsze od renomowanych producentów. Kupując u nas mają Państwo gwarancję że zakupiony wózek pozostanie sprawny przez długi czas, bez potrzeby naprawy, czy wymiany na nowy.

Tanie wózki inwalidzkie ze stopów lekkich

Oferujemy Państwu szeroki wybór wózków aluminiowych, dzięki czemu z łatwością znajdą Państwo wózek w założonym budżecie. W naszej ofercie posiadamy wózki aluminiowe w każdym przedziale cenowym, zawsze z korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Refundacja aluminiowego wózka inwalidzkiego Wrocław

Jeśli posiadają Państwo prawo do refundacji NFZ, w naszym sklepie zrealizujemy dla Państwa zamówienie z odpowiednią zniżką. Dzięki temu zapłacą Państwo znacznie mniej niż w przypadku kupna wózka inwalidzkiego w jego pełnej cenie.

Odbiór osobisty w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu

Jeśli potrzebują Państwo wózka inwalidzkiego, już teraz, bez konieczności czekania na kuriera, oferujemy możliwość odebrania wcześniej zamówionego produktu w naszym sklepie. Po odbiór zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00 przy ulicy ul. Maksymiliana Jackowskiego 57M we Wrocławiu.