Wózki stalowe

Dobór odpowiedniego wózka inwalidzkiego to niezwykle istotna kwestia. Właściwie dobrany wózek będzie nie tylko komfortowy, ale też zapewni odpowiednią trwałość i bezawaryjność. Wózki inwalidzkie wykonane ze stali to rozwiązanie solidne i trwałe. Sprawdź naszą ofertę inwalidzkich wózków stalowych.

Wyświetlanie wszystkich 2 wyników

Szeroka oferta stalowych wózków inwalidzkich

Poszukujesz stalowego wózka inwalidzkiego dla bliskiej osoby lub dla samego siebie? W naszej ofercie znajdą Państwo duży wybór wózków inwalidzkich wykonanych ze stali, u nas z pewnością znajdą Państwo wózek który spełni oczekiwania.

Najwyższej jakości stalowe wózki inwalidzkie

Sklep medyczny Marmedica oferuje tylko produkty najwyższej jakości, od sprawdzonych producentów. Zakup u nas da Państwu pewność że zakupiony wózek będzie wolny od wad, i pozostanie sprawny przez długi czas.

Tanie stalowe wózki inwalidzkie

Dzięki dużemu wyborowi wózków stalowych w naszym z sklepie z pewnością znajdą Państwo wózek w założonym na ten cel budżecie. Posiadamy wózki inwalidzkie w przystępnych cenach, a stosunek jakości do ceny jest zawsze korzystny.

Refundacja stalowego wózka inwalidzkiego Wrocław

W naszym sklepie realizujemy zamówienia z refundacją NFZ. Dzięki takiej zniżce zakupią Państwo dany wózek znacznie taniej niż w przypadku zakupu w pełnej cenie.

Odbiór osobisty we Wrocławiu

Jeśli nie chcą Państwo czekać i wózek inwalidzki jest potrzebny „na już” oferujemy Państwu możliwość odbioru osobistego w naszym sklepie stacjonarnym znajdującym się przy ulicy Maksymiliana Jackowskiego 57M we Wrocławiu. Po odbiór zapraszamy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00.