Pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych

Pieluchomajtki i pieluchy dla osób z problemem nietrzymania moczu, i dla osób obłożnie chorych nie mających możliwości skorzystania z toalety. W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór pieluchomajtek i pieluch w rożnych wersjach i rozmiarach.

Wyświetlanie 1–12 z 23 wyników

Duży wybór pieluchomajtek i pieluch dla dorosłych

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór pieluchomajtek i pieluch dla dorosłych dzięki czemu bez problemu znajdą Państwo odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Pieluchomajtki i pieluchy najwyższej jakości

W naszym sklepie znajdą Państwo pieluchomajtki i pieluchy znanych, renomowanych producentów. Dobrej jakości pieluchomajtki i pieluchy zapewnią nie tylko odpowiedni poziom wchłaniania ale także wygodę i komfort.

Tanie pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych

Sklep Marmedica zawsze oferuje Państwu produkty w przystępnych cenach, a stosunek ceny do jakości jest zawsze korzystny.

Refundacja NFZ na pieluchomajtki i pieluchy dla dorosłych

Mają Państwo możliwość zakupu pieluchomajtek lub pieluch z refundacją NFZ? W naszym sklepie uwzględnimy taką zniżkę dzięki czemu zapłacą Państwo niższą cenę niż w przypadku zakupu produktu w pełnej cenie.

Odbiór osobisty – Wrocław

Zależy Ci na czasie i nie chcesz czekać na kuriera z przesyłką? Sklep Marmedica udostępnia Państwu możliwość zakupu produktów z odbiorem osobistym w naszym sklepie przy ulicy Maksymiliana Jackowskiego 57M(Biskupin) weWrocławiu.