Wypożyczalnia

Sklep Marmedica oferuje Państwu nie tylko możliwość zakupu profesjonalnego sprzętu medycznego, ale również jego czasowego wypożyczenia. Wypożyczenie sprzętu medycznego na czas rehabilitacji to świetna oferta dla osób z czasową dysfunkcją , które potrzebują takiego sprzętu tylko na określony czas.

Wyświetlanie wszystkich 3 wyników

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Potrzebujesz odpowiedniego wózka inwalidzkiego, balkoniku, łóżka pielęgnacyjnego lub innego sprzętu medycznego tylko na określony czas? Nasz sklep oferuje Państwu, nie tylko możliwość zakupienia takiego sprzętu, ale też czasowego wypożyczenia. Sprawdź naszą bogatą ofertę w dziale wypożyczalni.

Zawsze sprzęt najwyższej jakości

Wypożyczany przez nasz sklep sprzęt jest zawsze najwyższej jakości, dostarczony przez renomowanych producentów, by mieli Państwo pewność że wypożyczony sprzęt będzie służyć niezawodnie przez cały okres wypożyczenia bez potrzeby jego naprawy lub wymiany.

Tania wypożyczalnia sprzętu medycznego

Sklep medyczny Marmedica zawsze oferuje Państwu atrakcyjne ceny, i jak najlepszy stosunek ceny do jakości. Zasada ta dotyczy również naszej oferty wypożyczalni sprzętu medycznego, u nas wypożyczycie Państwo tanio sprzęt medyczny od najlepszych producentów.

Refundacja wypożyczenia sprzętu medycznego

Jeśli posiadają Państwo prawo do refundacji, w naszym sklepie oferujemy Państwu możliwość skorzystania z takiej refundacji. Dzięki temu zapłacicie Państwo znacznie mniej niż w przypadku wypożyczenia w pełnej cenie.

Odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym we Wrocławiu

Jeśli pilnie potrzebują Państwo wózka inwalidzkiego, łóżka rehabilitacyjnego, czy innego sprzętu który chcąc Państwo wypożyczyć, umożliwiamy odbiór osobisty w naszym sklepie. Zapraszamy po odbiór wypożyczonego sprzętu od Poniedziałku do Piątku w godzinach 9:00-17:00 przy ulicy ul. Maksymiliana Jackowskiego 57M we Wrocławiu.